O firmie

Aberos swoje pierwsze kroki postawił w 2005 roku kierując swą ofertę dla kadry menedżerskiej, w zakresie szkoleń ze sprzedaży i zarządzania.

Aberos Natalia Kaczmarek zapoczątkował ciekawą przygodę kształcenia osób dorosłych. Inspiracją do takiego kierunku była chęć doskonalenia kadry menedżerskiej przy wykorzystaniu szerokich narzędzi szkoleniowych umożliwiających rozwój uczestników szkoleń.

Szkolenia prowadzone przez Aberos przygotowywane są z największym profesjonalizmem mając na uwadze najdrobniejsze kwestie. Firma ma na celu sprostać oczekiwaniom Klienta oraz przekazać wiedzę z wybranego zakresu szkoleniowego.

Poza szkoleniami, firma prowadzi Agencję Zatrudnienia KARIERA powołaną do życia w 2012 roku. Agencja Zatrudnienia pełni funkcję rekrutacyjną i doradczą przy jednoczesnym pośrednictwie pracy tymczasowej jak i stałej.

W 2012 roku została założona Aberos Spółka z o.o., która swą infrastukturę edukacyjną w postaci płyty poślizgowej posiada w Międzychodzie (gmina Dolsk). Ideą Spółki jest kształcenie nie tylko w zakresie szkoleń menedżerskich, ale także w ramach doskonalenia techniki jazdy na płycie poślizgowej. Połączenie tych dwóch dziedzin okazuje się ciekawym doświadczeniem, ale i przygodą, która na długo pozostaje w pamięci.

Zespół Aberosu składa się z doświadczonych trenerów, instruktorów oraz ekspertów z danych dziedzin. Kierujemy się najnowszymi metodami i narzędziami szkoleniowymi, aby zapewnić Państwu wysoki poziom edukacyjny oraz komfort i wygodę podczas szkoleń.

Nasze szkolenia